Dział Techniczny

Bartosz Sitek – SZEF DZIAŁU GRAFIKA

Bartosz S TO JA

Artysta z błądzącą duszą, z zamiłowaniem do robienia wszystkiego na opak lub pod prąd. Kreatywny, szybki i wydajny, wystarczy dodać trochę kawy. Cokolwiek nie zrobi, musi przemyśleć przynajmniej ze sto razy. Mający zawsze plan i kilka alternatyw. Uwielbia romantyczne spacery na plaży, długie rozmowy przy kawie, słoneczne popołudnia, a także kłamać, kiedy wymienia swoje zamiłowania. Zazwyczaj wita się z tym osobnikiem sentencją: “zrobisz mi graficzkę?”

Artur Pucia – SZEF DZIAŁU VIDEO

Artur P

Natalia Ochab

Natalia O

Nagły spadek energii? Wiedz, że w torebce Natalii zawsze znajdziesz coś, co poprawi Ci samopoczucie. Pomocna, troskliwa, wrażliwa i równocześnie bardzo konkretna, zdyscyplinowana. Wiesz, że możesz jej zaufać. To cicha woda, która zerwała już nie jeden brzeg. Gdy trzeba, potrafi pokazać na co ją stać. Radosna i zarazem nieco wstydliwa. Człowiek stres – za bardzo przejmuje się błahostkami, ale taka już jej natura i nawet nie próbuje z tym walczyć. Spokojnie mogłaby mieszkać gdzieś w Afryce, ponieważ uwielbia ciepło w każdej postaci. Lubi aktywność i taniec. Jej pasją jest aktorstwo.

Dominika Sułkowska

Dominika S

Głośna, szalona, z ironicznym poczuciem humoru. Czasem paradoksalnie zbyt nieśmiała, by zabrać głos. Gdy już się rozkręci, to wszędzie jej pełno. Stety, niestety, lubi zwracać na siebie uwagę. Ma słabość do słodkich, małych kotków. Nie wyobraża sobie życia bez dobrego filmu zarówno w te zimowe, jak i te letnie wieczory.

Agnieszka Wojtas

Agnieszka W

Jest wiecznie zakręconą marzycielką, która nie wyobraża sobie życia bez muzyki, dobrego filmu i oczywiście stosu książek. Bywa nieśmiała, jednak z czasem jej prawdziwe oblicze duszy towarzystwa wychodzi na jaw do tego stopnia, że nie sposób się z nią nudzić.

Paweł Murzyn

Paweł M

Ciemne włosy i karnacja sugerują, że nazwisko nie jest przypadkowe. Muzyk z urodzenia, z przekonania, z pasji i z miłości. Niejednokrotnie powtarzał, że jego najwierniejszą dziewczyną od lat jest akordeon. Największe marzenie to koncertować na całym świecie. Do realizacji tego celu skrupulatnie przygotowuje się w szkole muzycznej drugiego stopnia. Dziennikarstwo jest planem B na życie, ale z każdym dniem staje się coraz większą pasją. Krążą pogłoski, że ma poczucie humoru (fake news).

Emilia Goryl

Emilia G

Przyjaciele, taniec, muzyka, aktorstwo, koty, gotowanie, podróże… Bez tych rzeczy definitywnie nie może żyć. Taniec jest z nią od zawsze i ma nadzieję, że na zawsze. Dyplom aktora niestety nic nie zapewnia, stąd studia dziennikarskie, które są powiązane z jej zawodem. Przyjaciele są dla niej definitywnym priorytetem, dzięki nim ma siłę i motywację do ciągłego samodoskonalenia. Kot i różnorodna muzyka zapewniają spokój i równowagę w jej życiu. Marzeń nie traktuje abstrakcyjnie, raczej nazywa je celami, kolejnymi punktami do odhaczenia w życiowym kalendarzu.

Piotr Wilk

Piotr W

Czarna broda i kolorowe skarpetki – to jego znak rozpoznawczy. Żyje bezstresowo, dużo się uśmiecha, a każdy nowy dzień zaczyna od słów „carpe diem”. Jego życie nie byłoby tak barwne bez akordeonu – życiowego kompana, z którym chce zwiedzić cały świat. Uzależniony od muzyki, sarkazmu, jedzenia (choć sylwetka na to nie wskazuje). Zawsze służy pomocną dłonią.

Marcin Nika

Marcin N

Michał Jeleń

Michał J

Krakus z krwi i kości, od dziecka zakochany w sporcie, a w szczególności w rodzimej piłce nożnej. Pasjonat wycieczek rowerowych oraz przeżywania sportowych emocji na stadionie. Student dziennikarstwa, który stara się wcielać w życie hasło „Duc in altum”.

Reklamy