Dział Promocji

Agnieszka Szczurek – SZEF DZIAŁU PROMOCJI

Agnieszka S

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Od urodzenia mieszka w Krakowie, dzięki czemu zna go doskonale. Jeśli wyjeżdża, to najczęściej w góry. Tam udaje jej się znaleźć wolny czas, który w Krakowie nie może jej spotkać.

Katarzyna Wysocka- ASYSTENT

Kasia W
Krzysztof Mlyczyński – FOTO

Pan Cudniś

Niepoprawny marzyciel. Pozytywnie nastawiony do ludzi. Ciekawy świata. Uwielbia podróże, zwłaszcza te autostopowe. Lubi słuchać opowieści ludzi. Uważa, że każdy ma do opowiedzenia jakąś historię.

Paulina Armatys

Paulina A

Złotowłosa optymistka. Mistrz robienia wszystkiego na ostatnią chwilę, gdyż pod presją czasu lepiej wychodzi. Uwielbia odkrywać i uczyć się nowych rzeczy. Od małego postrzegana jako spokojna osoba, choć znajdą się i tacy, którzy uważają zupełnie co innego. Uparta jak stado osiołków. Kiedy akurat nie spaceruje, lubi wypić jeden – ewentualnie pięć – kubków gorącej herbaty. Książkowa definicja śpiocha. Ponad wszystko kocha swoją rodzinę. Wierny kibic polskich sportowców.

Daria Piłat

Daria P

Wiecznie uśmiechnięta, zawładnięta przez ironię, pełna sprzeczności, roztrzepana studentka dziennikarstwa z sercem na dłoni. Choć nie ma wady wzroku, nosi „różowe okulary” –  jest niepoprawną optymistką. Szybko podejmuje decyzje – chyba, że znajdzie się przy regale ze słodyczami.

Weronika Adamczyk

Weronika A

Zawsze uśmiechnięta z dużą dawką pozytywnej energii. Ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Jest towarzyska i szybko zawiera nowe znajomości. Znajomi twierdzą, że nie da się przy niej nudzić. Uwielbia spać i jeść – chociaż tego po niej nie widać. Gdy coś zaczyna, zawsze to kończy mimo różnych przeciwności. Kocha nowe doświadczenia.

Mateusz Kamiński

Mateusz K

Często uśmiechnięty miłośnik czarnej płyty. Przyjaciele mówią o nim, że urodził się pięć dekad za późno. Miłośnik psychodelicznego rocka lat 60., a szczególnie Czwórki z Liverpoolu. Uwielbia opowiadać anegdoty, choć często zamęcza nimi nawet najbardziej wytrwałych towarzyszy. Stały bywalec giełd płyt winylowych oraz koncertów podstarzałych gwiazd rocka.

Klaudia Sajdak

Klaudia S

Małgorzata Hołota

Margot H

Ta gadatliwa bestia tak szybko nauczyła się mówić, że rodzice szybko zaczęli mieć dosyć. Może właśnie dlatego wylądowała na dziennikarstwie. Cały czas coś się u niej dzieje, bo nie cierpi zastoju i stagnacji. Uwielbia się śmiać, dlatego łatwo wywabić ją z domu hasłem stand-up lub slam poetycki. Wszędzie jeździ rowerem i bez niego nie wyobraża sobie życia, podobnie jak bez codziennej dawki Internetów i herbaty z pokrzywy. Czasem brakuje jej doby i gdyby mogła przedłużyłaby ją o kolejne 12 godzin tylko po to, żeby w tym czasie spać.

Anna Pacho

Anna P

Energiczna, zawsze uśmiechnięta, zdolna do poświęceń, odważna. Nuda? Ona nie zna takiego słowa. Weekendowy wyjazd w góry? Bungee? A może do Pragi? TAK! Spontaniczność to jej drugie imię. Czerpie z życia pełnymi garściami. Nie może żyć bez tańca, aktorstwa i muzyki, która towarzyszy jej zawsze i wszędzie. Czasem zbyt nerwowa i rozgadana. Nie czeka na okazje, sama je stwarza!

Katarzyna Konopka

Kasia K

Uwielbia grungowe kapele lat 90., a także placki ziemniaczane swojej babci. Przez pół życia chciała być architektem wnętrz, a drugie pół – lekarzem. Kocha tańczyć i gdy tylko usłyszy muzykę, zaczyna kiwać głową niczym zabawkowe pieski w samochodach. Jej drugie imię to ironia.

Natalia Pochroń

Natalia P

Niepoprawna marzycielka twardo stąpająca po ziemi. Duchem tęsknie wracająca do tajemniczych klimatów ubiegłego wieku, w realnym świecie zaintrygowana kwestią nowych technologii i sztucznej inteligencji (wierząc, że uda jej się oszukać blond przeznaczenie). Nie rozpoczyna dnia bez ulubionej kawy i dawki muzycznej energii na start. Fanka mocnych brzmień i rocka w każdej postaci. Ironię i żart kocha równie mocno jak dobre książki, dla których nie żałuje ani jednej zarwanej nocy.

Karolina Woźniacka

Karolina W

Prawdziwa krakuska, którą zwą Azjatka. Optymistka i realistka w jednym. No i może jeszcze marzycielka. Spontaniczność dla niej to podstawa. Nie boi się wyzwań i lubi zapoznać się z tym, co nowe. Mówią, że łapie kilka srok za ogon, ale raczej wychodzi jej to na dobre. Po prostu carpe diem. Kocha wszystko, co związane jest z ludźmi i kulturą. Najważniejsze dla niej wartości to: Fides, Ratio et Patria. Obecnie studentka pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

Magdalena Gromadzka

Magda G

Rozgadana i roześmiana, zawsze można ją spotkać w towarzystwie książki i mimo, że ciągle głową błądzi w chmurach, czasem stąpa twardo po ziemi. Stawia sobie wiele celów i wyzwań. Lubi szybkie tempo życia. Bez pamięci zatracona w zwierzętach, stąd żartobliwe nazywana Św. Franciszkiem. Pełna empatii i troski o drugiego, kiedy trzeba jednak postawi się i walczy o swoje. Uwielbia pomagać i tworzyć równie mocno jak się wyróżniać. Od dziecka jej pasją jest śpiew i aktorstwo w których rozwija się metodą małych kroczków. Jako, że na miejscu za długo nie usiedzi, można ją spotkać w wielu zakątkach. Jedno jest pewne – przy niej nie da się nudzić !

Monika Boczkowska

tu to nieweim xD (1)

Organizacja – gdyby to słowo było imieniem z pewnością mama nadałaby je jej już na porodówce! Zawsze uśmiechnięta, pracowita i szczera. Uwielbia dobrą książkę na tarasie swojego domu z kubkiem herbaty z imbirem. Pomysłowa, ambitna, konkretna i zabójczo kreatywna. Jest jak cicha woda – brzegi rwie! Stara się czerpać z życia ile się da i zawsze dobrze się bawić.

Katarzyna Lis

Kasia L

Niepoprawna optymistka z uśmiechem na twarzy to właśnie Kasia. Gadatliwa, odważna i bardzo empatyczna. Kocha podróżować i nawet 40 godzin w trasie nie zraża jej do odkrywania nowych miejsc. W wolnych chwilach uzależniona od Netflixa.

 

 

Reklamy