Social Media

Izabela Witek – SZEF DZIAŁU SOCIAL MEDIA

Izabela W

Jest bardzo social nie tylko w internecie – uwielbia przebywać z ludźmi i kolekcjonować piękne wspomnienia. Najchętniej – w podróży! Od dzieciństwa zakochana w książkach, to z nimi spędza dużą część wolnego czasu – obowiązkowo przy kawie. Wybór Krakowa i dziennikarstwa na Uniwersytecie Papieskim uważa za jedną z najlepszych decyzji w swoim życiu. To właśnie tam rozwija swoje pasje związane z zawodem. Jej cel? Być zawsze tam, gdzie coś się dzieje! Optymistka, romantyczka, trochę szalona, nie usiedzi za długo w jednym miejscu. Spróbować czego tylko się da i przeżyć jak najwięcej – oto, jakie motto nią kieruje!

Karolina Tonn – FACEBOOK

Karolina T

Pozytywna realistka, kochająca muzykę, szczególnie rocka. Kinomanka i książkoholiczka, którą interesuje niemal wszystko, co związane ze sztuką. Wady? Nieznośna alergia na sport, sarkazm oraz okropny nawyk angażowania się w każdy interesujący projekt.

Karolina Ferko – FACEBOOK

Karolina F

Wiecznie panikująca góralka, mówiąca z bardzo ciekawym akcentem. Człowiek orkiestra – zagra, zaśpiewa, a jak trzeba to i zatańczy. Kocha swoje ukulele, a “Riptide” gra na nim po mistrzowsku. Auto prowadzi tak precyzyjnie, jak swój głos. Choć z reguły twardo stąpa po ziemi, to potrafi nieźle zaszaleć. Zawsze pomocna, rozważna, rodzinna i bardzo troskliwa. Gotowa do poświęceń, ambitna chórzystka. PR-owiec z tysiącem pomysłów na minutę.

Martyna Kopeć – INSTAGRAM

Martyna K

Pasjonatka sportów motocyklowych i kina. Kocha podróże, szczególnie te połączone z głośnymi koncertami. Maniaczka seriali. Marzy o zwiedzeniu Australii.

Edyta Ernastowicz – INSTAGRAM

Edyta E

Stąpająca w głową w chmurach miłośniczka zwierząt. Kocha kino i podróżę. Zawsze uśmiechnięta. Bywa nieśmiała, choć tak naprawdę to dusza towarzystwa. Wierzy, że jednorożce istnieją i kiedyś je odnajdzie.

Małgorzata Jachym – TWITTER

Gosia J

Najchętniej poleciałaby w kosmos – i to na miotle! Bo taka już jest – raz czarownica, raz po prostu czarowna. Lubi wszystko, co nowe – nowe doznania, smaki i ludzi. Ale spokojnie, starymi tak szybko się nie nudzi! Ot, taka z niej zwykła dziewczyna.

 

Reklamy